Локація:м.Тернопіль, Проспект Ст. Бандери 63

Email: moc.liamg%408latnedasirnos

Години роботи: Пон - Суб : 10:00 - 19:00

Локація:м.Тернопіль, Проспект Ст. Бандери 63

Email: moc.liamg%408latnedasirnos

Години роботи: Пон - Суб : 10:00 - 19:00

Про нас

Головна > Про нас

— Про нас

Косметичні та пародонтологічні послуги.

Sonrisa надає найвищі стандарти стоматологічної допомоги в Тернополі.

Основна мета SONRISA – лікувати людей, а не лише зуби. Надаючи повний спектр профілактичних, загальних, косметичних і пародонтологічних послуг, наша команда стоматологів розвиває малоінвазивну, безболісну стоматологію та пропонує найкращі варіанти лікування, доступні для пацієнтів.

Illustration

Ми прагнемо надавати нашим пацієнтам найвищу якість обслуговування. Наші досвідчені стоматологи та гігієністи розуміють важливість гарного здоров’я порожнини рота та пропонують різноманітні послуги, щоб наші пацієнти отримували найкращий догляд. Наші послуги варіюються від регулярних оглядів і чищень до більш складних процедур, таких як кореневі канали та імплантація.

Illustration

– Заспокоєння нервових хворих;– широкий спектр стоматологічних послуг;– Чітка та прозора розбивка вашого плану лікування;– Конкурентна структура гонорару;– Сучасні сучасні хірургії;– Розташування в центрі міста з паркуванням на вулиці;– Ранні ранкові та пізні вечірні зустрічі;– Практика зосереджена на естетичній стоматології та дизайні посмішки;– Надаємо гарантії на всі види робіт.

Image placeholder

— Наша філософія


Наша філософія.

Ми об'єднали загальну турботу про здоров'я, найкращий підхід до лікування пацієнтів у кожному з наших кабінетів.

Ми прагнемо зробити все, щоб подбати про ваші загальні потреби в охороні здоров'я. Ми усвідомлюємо, що ваше загальне обслуговування здоров’я відповідає вашим потребам у стоматологічній допомозі.

    Співпрацюємо з основними лікарями пацієнта;

    Під час кожного прийому ми беремо ключові показники пацієнта;

    Ми навчаємо пацієнтів, щоб гарантувати, що вони розуміють інтеграцію свого стоматологічного здоров’я та його зв’язок із загальним здоров’ям організму;

    Ми навчаємо кожного члена команди вживати активних кроків у запобіганні ризикам, маємо сертифікацію базової системи життєзабезпечення та маємо в наявності сучасне обладнання для екстреної допомоги.

Наше інноваційне програмне забезпечення для управління практикою, а також наші найкращі методи роботи гарантують, що ви отримаєте повну інформацію та турботу, яку ви заслуговуєте від наших спеціалістів.

Є проблеми з зубами?

Напишіть нам на moc.liamg%408latnedasirnos або домовтесь про зустріч.